ЗСУ взяли під контроль нові позиції на Херсонщині

Збройні сили України просунулися вперед на лівому березі Дніпра у Херсонській області на двох локаціях: в першу чергу, в районі Кринок, де у нас найбільші досягнення, а також в районі Піщанівки.

Про це розповіли західні OSINT-дослідники (дивись їх, до речі, досить інформативні карти великого масштабу), на повідомлення яких звернув увагу Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

В районі Кринок, на думку експертів, ЗСУ надійно контролюють понад чотири квадратних кілометри території (жовтий колір). Але не саме село – центральна його частина перебуває у сірій зоні, яка за вчора збільшилася на 1,29 км², втрачених окупантами (чорний колір).

Фактично сіра зона в районі Кринок, це теж звільнена територія, на якій наші морські піхотинці ще не закріпилися.

Окрім того, наші захисники звільнили ще 0,64 км² зі сторони Антонівського залізничного мосту в напрямку окупованої Піщанівки і закріпилися на цій території (жовтий колір на іншій мапі).



Подпишитесь на новости

 

Video >>

ДНР применила танки: видео

17.04.2018 - 15:11
Ранее мы сообщали о тяжелых обстрелах со стороны российско-террористических формирований в районе Горловки. Враг бил начиная с вечера и до утра. Особенно серьезному обстрелу подвергались позиции ВСУ возле Зайцево, что ...

Появился новый способ угона машины, — по-женски изощренный (видео)

30.01.2016
Преступники всегда были людьми изобретательными, ...