ЗСУ взяли під контроль населений пункт на Луганщині

Луганська ОВА підтвердила новину, яка була відома ще з початку 13 листопада — село Макіївка на Луганщині перейшло під контроль ЗСУ.

В Мережі навіть вже є відео з села, по якому їдуть українські військові.

Мабуть через свою назву, співпадаючу з великим містом в сусідній Донецькій області, це маленьке село на Луганщині притягує до себе значну увагу з обох сторін. На піку наступу Збройних сил України на Харківському й Лиманському напрямках воно було звільнено. Але першого листопада натовп мобілізованих російських окупантів відтіснив передові розвідувальні загони ЗСУ й повернув контроль над частиною Макіївки.

І ось вчора мобілізовані орки в Макіївці, схоже, закінчилися — авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» сьогодні в 1:48 позначив Макіївку повністю звільненою. А в своєму телеграм-каналі вже в 15:13 пояснив:

«Макіївка на Луганщині переходить в синю зону. З’явилось відеопідтвердження успішного штурму наших військових; хрестоносців зафіксовано на східній околиці села… Час розставив все на свої місця — українські військові зуміли відновити контроль над селом, ворог поніс важкі втрати вбитими».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Собака повторила трюк Мэрилин Монро (видео)

30.11.2015 - 18:44
Многие помнят трюк Мэрилин Монро с расклешенной юбкой. Когда она случайно, проходя возле вентиляционной решетки, вынуждена была прижимать развивающуюся юбку руками. Потом, правда, повторила это же еще несколько раз, специально ...

Шовковский опубликовал видео нападения на него

09.04.2018
Развод летом 2015-го легендарного голкипера ...

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться ...