ЗСУ взяли під контроль частину Бахмута

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у своєму Телеграм-каналі фактично підтвердила сенсаційну новину від 3-ої штурмової бригади Збройних сил України про вдалий контрнаступ її бійців у самому Бахмуті.

Тут потрібно нагадати, що останнім часом Сили оборони звільнили великі території довкола Бахмута, але російські окупанти потрохи просувалися вперед у самому місті.

І ось Ганна Маляр заявила, що сьогодні агресор, стягнувши резерви, різко посилив штурмові дії в місті, але всі атаки відбито, мало того: «На окремих ділянках є просування наших військ на 500 метрів».

Зі слів заступниці міністра можна припустити, де саме стався прорив третьої бригади: «Станом на зараз ми контролюємо південно-західну частину Бахмута». До сьогодні ми контролювали вузьку смугу на західній околиці міста.

Довкола Бахмута інтервенти даремно намагалися повернути втрачені позиції, однак в підсумку змушені були знову відступати: «На окремих ділянках наші війська просунулись на один кілометр».

Нагадаємо, 3-я ОШБр ЗСУ у своєму Телеграм-каналі написала про прорив до семисот метрів в глибину шириною в два кілометри. При цьому були знищені півсотні окупантів, сотня поранена, четверо взяті в полон.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Сестра британского экс-министра разделась в прямом эфире: видео

16.02.2019 - 14:10
В Британии не утихают страсти вокруг грядущего выхода из состава ЕС. Причем, против этого шага выступают не только большинство населения Соединенного Королевства, но и известные политики, и даже их родственники. ...

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) ...