ЗСУ влучили високоточним снарядом по місцю шикування окупантів

Бійці Збройних сил України влучили високоточним боєприпасом у скупчення мінімум тридцяти російських окупантів, які вишукувалися в дві шеренги і третю командну біля лісосмуги перед вантажівкою.

Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідні фотографії, зроблені безпілотним літальним апаратом, з коментарем: «Тотальне знищення російської піхоти на шикуванні».

Першоджерелом цих  світлин є наш захисник (очевидно, аеророзвідник), який веде сторінку «Зовнішній пілот» в соціальній мережі «Х» (колишній «Твіттер»). Таким чином, він збирає кошти на дрони.  ️

Наприклад, вчора оприлюднив першу світлину, на якій інтервенти стоять на шикуванні, попередивши, що продовження історії буде лише після збору певної суми. Сьогодні українці зібрали 50 тисяч гривень, і «Зовнішній пілот» оприлюднив друге фото – з потужним вибухом на місці шикування інтервентів.

Хоча світлини зроблені влітку (максимум ранньої осені), раніше вони не оприлюднювалися. Наслідки вибуху оцінити неможливо.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Австралию обрушилась мощная песчаная буря: видео

07.03.2019 - 13:36
Мощная песчаная буря обрушилась на австралийский штат Новый Южный Уэльс. Многометровый поток песка, «бурлящий» над поселком и дорогой, засняли на видео местные жители. Зрелище впечатляет. Песчаная буря обрушилась на центральные ...

Странная реакция кошек на обычный огурец

29.11.2015
На видео подборка различных ситуаций ...

Американцы перебросили в Европу лазерное оружие: видео

16.03.2018
Американское лазерное оружие уже в ...