ЗСУ влаштували величезний цвинтар знищених танків і ББМ окупантів

Бійці 72-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені Чорних Запорожців влаштували цвинтар бронетехніки російських окупантів розміром з чимале сільськогосподарське поле.

Про це служба з громадськістю підрозділу повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.

Ми нарахували близько дев’яноста знищених та пошкоджених танків і бойових броньованих машин; у тому числі й два щільних скупчення по вісім і шість одиниць бронетехніки, дивись скриншоти.

Показано й десяток мотоциклів, які лежать близько один біля одного. А в коментарі сказано:

«На цьому відео лиш частина ураженої техніки ворога… Це означає, що росіяни не відмовляються від своєї мети знищити нас… Їм не важливо «кого» і «скільки» загине… Але у нас є своя мета – втриматись й нанести максимальних втрат противнику. Щоб він не досяг свого…».

З попередніх новин відомо, що 72-бригада воює в районі нескореного містечка Вугледар Донецької області на південному фасі Курахівського напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

За что Булгаков расстрелял Лермонтова из автомата, – пытался выяснить журналист на улицах города (видео)

11.02.2014 - 22:57
Телеканал «Дождь» провел интересное исследование на улицах Москвы. Прохожим задавали вопросы о том, как они относятся к тому, что великий советский писатель Пушкин застрелил Лермонтова на дуэли, о проходящих сейчас ...

Околдован зимой

17.01.2016
Такое творение природы способно очаровать ...