ЗСУ влаштували гігантський цвинтар танків і ББМ окупантів

Бійці Збройних сил України влаштували величезний «цвинтар» знищеної бронетехніки російських загарбників – 77 одиниць — західніше окупованого села Тоненьке на Авдіївському напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі розповів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», оприлюднивши відповідні фотографії, зроблені безпілотними літальними апаратами.

Всього на них 82 знищених та пошкоджених танки і бойових броньованих машин, але п’ять з них належать Силам оборони: «Крім того, в полях і посадках ще є близько двох десятків одиниць військової техніки — поодиночні чи в парі — їх ми не наносили».

Причому ці цифри вже застаріли, адже там ворог веде безперервні бронетанкові штурми, користуючись відкритою місцевістю і відсутністю як природних перешкод (водойми, висоти тощо), так і фортифікаційних споруд.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

У Ляшко нашли незадекларированные особняки: видео

28.03.2017 - 19:09
Пожалуй, тема «происхождения» денег для покупки роскошной недвижимости политиками является наиболее востребованной украинцами. Нынче общество ждет объяснений лидера радикалов Олега Ляшко. В 2017 году у главы РПЛ появился довольно просторный особняк ...

Группа АББА воссоединилась, чтобы вместе спеть одну песню (видео)

07.06.2016
Всемирно известная шведская группа ABBA, ...