ЗСУ влаштували цвинтар для ББМ окупантів

Бійці Збройних сил України влаштували цвинтар бойових броньованих машин російських окупантів – більше десяти (понад роту) на короткому відрізку дороги на одній з ділянок фронту.

Про це повідомив Телеграм-канал «russia no context», який традиційно оперує фото і відеоматеріалами, відзнятими самими загарбниками:

«Кладовище великої кількості знищених російських бронетранспортерів, бойових машин піхоти та іншої техніки».

На ролику інтервент проїждає в автомобілі повз «цвинтар» і знімає ущент знищену техніку. Зрозуміло, що ця територія вже окупована російськими фашистами.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Колумбиец Бальвин и ямаец Уильям покорили интернет с песней Mi Gente: видео

15.12.2017 - 14:55
Чем хороша глобализация и интернет, так это разрушением монополии метрополий. В том числе и в поп-культуре. Вот что вы знали о Джее Бальвине и Уилли Уильяме? Первый — певец из ...