ЗСУ влаштували цвинтар для ББМ окупантів
Бійці Збройних сил України влаштували цвинтар бойових броньованих машин російських окупантів – більше десяти (понад роту) на короткому відрізку дороги на одній з ділянок фронту.
Про це повідомив Телеграм-канал «russia no context», який традиційно оперує фото і відеоматеріалами, відзнятими самими загарбниками:
«Кладовище великої кількості знищених російських бронетранспортерів, бойових машин піхоти та іншої техніки».
На ролику інтервент проїждає в автомобілі повз «цвинтар» і знімає ущент знищену техніку. Зрозуміло, що ця територія вже окупована російськими фашистами.
Подпишитесь на новости
























