ЗСУ визволили від окупантів Ступки

Сьогодні о 15:41 вітчизняний авторитетний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» оприлюднив нову карту, лаконічно вказавши основну зміну: «Ворога вибито з урочища Ступки (на південний захід від Бахмута)».

Дивись для порівняння скріни вчорашньої та актуальної сьогоднішньої мап. На останній ми умовно стрілочками позначили просування сторін. Сині – Збройні сили України. Червона – російські окупанти; на жаль, вони в тому ж районі змогли взяти під контроль нову територію, але їх здобуток в рази менше втрат.

Також звертає на себе увагу, що «DeepState» не змінив лінію розмежування в самому Бахмуті. Це велике досягнення наших захисників, адже там зазвичай агресор щодня поступово просувається вперед.

А у своєму звіті за вісімнадцяте травня «DeepState», зокрема, написав: «В місті кацапи продовжують витісняти Сили оборони за його межі, йдуть бої на західному краю Бахмута… Орки досі не захопили весь Бахмут».

Також можна припустити, що «DeepState» прокоментував вчорашню заяву третьої штурмової бригади ЗСУ про наш прорив і контрнаступ в Бахмуті, однак зробив це вкрай туманно:

«Дійсно, наші підрозділи вже як декілька днів мають успіхи, але для їх публікації потрібен час. Але не варто зачаровуватися роботами х**дожників, щоб потім не розчаровуватися в реальній обстановці».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как отчистить старый ковер

18.10.2016 - 22:33
Без химчистки и дорогого пылесоса! Ваш старый ковер «засияет» как новый! Вы затеяли генеральную уборку и столкнулись с проблемой не отмываемых пятен на ковровых покрытиях? Чтобы вы могли сэкономить на ...

Во время ралли авто протаранило толпу зрителей (видео)

03.01.2016
Происшествие случилось в первый же ...