ЗСУ високоточною зброєю підбили танк окупантів

Бійці 79-ої окремої десантно-штурмової бригади Миколаїв Збройних сил України влучили чимось високоточним і достатньо потужним в танк російських окупантів.

Про подію на своїй сторінці в соціальній мережі «Ттіттер» розповів «Оперативний ЗСУ»: «79 бригада ДШВ прибила російський танк». І оприлюднив відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом.

Вірогідно, його оператори знайшли «жирну» ціль, встановили її точні геодезичні координати, передали їх гармашам і зафіксували результат – пряме влучання з першого пострілу.

Танк стояв на польовій дорозі біля розтрощеної вщент лісосмуги. Раптом він надзвичайно сильно вибухнув. На коротку мить яскравий спалах закрив все поле огляду відеокамери дрона. Після цього танк задимів, але почав рухатися назад.

Зрозуміло, що в нього влучили чимось високоточним. Наскільки ми знаємо, це міг бути або 155-міліметровий снаряд Excalibur або якийсь ПТРК.

79-а бригада воює в Мар’їнці під Донецьком. Принаймні, була там до недавнього часу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео ликвидации в Грозном четырех преступников, напавших на полицейских

18.12.2016 - 00:56
В ночь с субботы на воскресенье в столице Чечни Грозном силовики провели операцию по обезвреживанию группы лиц, которые перед тем совершили нападения на сотрудников правоохранительных органов на территории Октябрьского района ...

Кошка овладела тигром

27.02.2016
На этом видео кошка тащит ...