ЗСУ високоточними снарядами знищили танк і БМП окупантів

Бійці 110-ої окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка в районі окупованої Новоселівки Другої (північніше Авдіївки) знищили танк і бойову машину піхоти російських окупантів.

Про це повідомив Телеграм-канал «БУАР110 ОМБр», оприлюднивши відповідне відео з коментарем: «Боги війни! Артилерія знищує ворога! Ми корегуємо — вони влучають! Знищили танк та БМП-1».

Ролик складається з двох частин, знятих безпілотними літальними апаратами. В обох випадках показані прямі влучання з перших пострілів: спочатку в танк в гаю, потім в БМП біля зруйнованих хат.

Вірогідне застосування високоточних 155-міліметрових снарядів «Excalibur».

Місце події геолокував блогер і український патріот з Донецька «Necro Mancer».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В центре Винницы иорданский студент на BМW сбил байкера: фото, видео

26.05.2017 - 13:19
Всем экстренных службам знаком «закон парных случаев». Подтвердился он и 25 мая, когда в Виннице и Ладыжине пострадали два мотоциклиста. В областном центре ДТП стало следствием грубого нарушения правил дорожного ...

Ярмоленко, Кучер и Луческу дисквалифицированы (видео)

06.05.2016
Сегодня Контрольно-дисциплинарный комитет Федерации футбола ...

Мхитаряну судья помог забить лучший гол в карьере: видео

27.12.2016
Бывший плеймейкер донецкого «Шахтера», выступающий ...

Милевский феерично «запорол» пенальти (видео)

25.05.2016
За тур до завершения чемпионата ...