ЗСУ вирішують нові завдання під Бахмутом

За перші вісімнадцять годин першого березня наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Бахмут, Хромове та Іванівське Донецької області.

Про це, серед іншого, у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», заявив Генеральний штаб Збройних сил України.

Для того, щоб зрозуміти, наскільки тривожна ця інформація, достатньо глянути на мапу: Хромове і Іванівське розташовані західніше Бахмута, який вже оточений ворогом з півночі, півдня і сходу. Причому, на трьох напрямках бої вже йдуть в самому місті.

З іншої сторони, доки ворог не захопив Хромове і Іванівське, гарнізон Бахмута ще не оточений. Але чи варто так ризикувати?

Деякі бійці повідомляють, що у командівання є певний план, а Сирський надав відповідні накази і виділив ресурси. Ми не будемо наводити, про що наказ, бо не впевнені, що це не секретна інформація. А тому будемо сподіватися, що Сили оборони зможуть вирішити отриманні завдання.

Тим часом, Державна прикордонна служба України повідомила, що її мінометники накрили місце концентрації вагнерівців біля Бахмута, ліквідувавши п’ятьох загарбників і поранивши ще одинадцять. Дивись відео.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинский десантник уничтожил вражескую БМП выстрелом ракеты: видео

23.02.2017 - 22:05
Достаточно качественное видео того, как украинский десантник с первого выстрела из ПТУР уничтожил под Донецком вражескую БМП, показало военное телевидение. Десантник рассказал, что с этой БМП по ним долгое время ...

В Киеве жестко разогнали лагерь ромов: видео

25.04.2018
Полиция поставила точку в деле ...