ЗСУ виправляють допущені помилки біля міста Часовий Яр

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин шостого квітня бійці Сил оборони відбили десять атак російських окупантів в районах Білогорівки Луганської області та Виїмки, Спірного, Богданівки і Кліщіївки на Донеччині.

Про це у вечірньому зведенні повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман) прокоментував нещодавній відступ Сил оборони до Часового Яру (західніше Бахмута).

У своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 19:51 він написав: «Кількісно вони (загарбники) переважають у всьому, але і виправдовувати нікого не хочу, ми не на марафоні. Про…об був, зараз його виправляють, на щастя, не ціною життя бійців. Війна штука сувора, перезапустити, як гру, не можна».

При цьому Станіслав Бунятов вказує, що у інтервентів також є проблеми: «Ситуація на Бахмутському напрямку складна для обох сторін. Назвати якоюсь перемогою нинішню ситуацію навіть ворожі командири не можуть. Евакуація (поранених росіян) — практично відсутня. Розширювати позиції по флангах не можуть через суттєвий тиск зі сторони наших підрозділів. Поповнення просочується, але здебільшого у вигляді «300-их» та «200-их».

І нашим захисникам теж не просто: «Для нас це проблема, бо елементарно збільшилась смуга відповідальності, треба залучати більшу кількість особового складу, витрачати більше снарядів, тримати більше дронів у повітрі і все з цього випливаюче».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Активисты Нацкорпуса выдвинули жесткие претензии «Шахтеру»: видео

28.11.2017 - 23:25
Представители фанатских группировок Kharkiv City Patriots, донецкой The Club» и Нацкорпуса остановили автобус «Шахтера» возле стадиона «Металлист» Люди из «Национального корпуса» остановили автобус с футболистами «Шахтера», который защищает национальные цвета ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...

Птичка ловит рыбу на приманку (видео)

21.05.2016
Одна маленькая, но очень умная ...