ЗСУ вийшли з Авдіївки

Чотири з половиною місяці знадобилося фашистській Росії, щоби за допомогою неймовірної кількості техніки і живої сили захопити невелике місто Авдіївку.

Більше того, наші війська були виведені з міста. Відповідний наказ віддав головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, про що сам повідомив о другій годині ночі 17-го лютого.

Щоб зберегти життя наших військових, підрозділи відвели на більш вигідні рубежі.

«Виходячи з оперативної обстановки, яка склалася довкола Авдіївки, з метою уникнення оточення та збереження життя і здоров’я військовослужбовців, прийняв рішення про виведення наших підрозділів з міста й переходу до оборони на більш вигідних рубежах», — написав Сирський у Фейсбук.

За словами командувача ОСУВ «Таврія» Тарнавського, українські військові «відповідно до отриманого розпорядження, вийшли з Авдіївки на заздалегідь підготовлені позиції».

«Відповідно до отриманого розпорядження, вийшли з Авдіївки на заздалегідь підготовлені позиції. У ситуації, коли ворог наступає по трупах своїх же солдатів із перевагою снарядів десять до одного, під постійними бомбардуваннями — це єдине правильне рішення. Оточення не допущено, особовий склад виведено, наші воїни зайняли оборону на визначених рубежах», — написав Тарнавський у Телеграмі о 02:15..

Зазначимо, що протягом останніх двох днів в Авдіївці були знищені дві російських бригади. Але ворог кинув на захоплення міста десь до 50 тисяч окупантів…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Онищенко выложил видео проверки его агентами ФБР на детекторе лжи

19.12.2016 - 16:45
Правда, из него абсолютно ничего не ясно Беглый нардеп Александр Онищенко опубликовал у себя в Фейсбук сообщение о том, что его якобы проверили на детекторе лжи агенты ФБР. По каким ...

Появилось видео странного теракта в Екатеринбурге

04.09.2017
В российском Екатеринбурге произошел довольно странный ...

Успенскую сняли с самолета из-за дебоша: видео

25.03.2018
Со второй попытки эпатажная российская ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...