ЗСУ відвоювали території біля Часового Яру, – ISW

Бійці Збройних сил України «нещодавно» відвоювали територію поблизу нескореного містечка Часів Яр (західніше окупованого Бахмута) на Краматорському напрямку.

Принаймні про це без подробиць в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, заявили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Інформація викликає подив, адже за достовірними даними, російські окупанти з великими втратами, але просувалися в районі Часового Яру і позавчора, і вчора, про що ми розповімо трошки згодом.

Тим часом, рашистські «воєнкори» пояснюють свої великі втрати і неспівставні з ними успіхи під Часовим Яром участю в боях французських, шведських і американських військових частин з власною бронетехнікою і артилерією.

Зрозуміло, що достовірним з цього може бути, на жаль, лише використання Силами оборони західного озброєння… Але дивує, що в Росії навіть не бояться виглядати відвертими брехунами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сверхпрочный китайский смартфон, которым можно забивать гвозди

16.11.2015 - 13:33
Трудно представить, ту вещь, которую не способны сделать китайцы. Вот и на этом видео показан сверхпрочный смартфон, которым можно колоть орехи, забивать гвозди, ну сами еще чего-нибудь придумайте. ...

Подробности масштабного пожара в Донецке: видео, фото

20.10.2017
Как ранее сообщал «РЕАЛ», вчера ...

В Донецке народ смешал Януковича с грязью: видео

27.11.2016
На улицах Донецка местных жителей ...

Парасюк и Гелетей подрались возле Рады: видео

17.10.2017
Депутат Владимир Парасюк вновь «отметился» ...