ЗСУ відтіснили загарбників в Удачному

Російські загарбники продовжують посилювати штурмовий тиск на позиції Збройних сил України практично по всій лінії бойового зіткнення на Покровському напрямку, кидаючи на «м’ясні» штурми свіжі додаткові резерви.

Попри це військовослужбовці Сил оборони не лише стримують наступ в рази переважаючих сил противника, а подекуди успішно його контратакують. Зокрема, в частково окупованому селищі Удачне.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» докладно розповів наш захисник і водночас блогер, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення:

«На Покровському напрямку русняві підрозділи, які працюють на «пробій» фронту, значно нарощують свою присутність. Використовуються малі штурмові групі для дрібних атак, та пошуку слабких місць в обороні СОУ.

Іншою метою таких атак є відволікання і підтягування резервів зі сторони сил оборони, коли техніка ворога імітує підготовку до великого наступу в той час, як основний штурм проходить в іншій точці.

Незважаючи на старання окупантів різними методами проникнути та знищити як вогневі точки, так і наші позиції, ЗСУ продовжують контратакувати та вбивати «мобіків ваньок», яких гонять на штурми інколи без каски та броні.

Маємо просування у південній частині населеного пункту Удачне».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Франции судья ударил игрока «Нанта», а затем удалил его: видео

15.01.2018 - 14:50
В концовке поединка французской Лиги 1 между «Нантом» и ПСЖ, где с минимальным счетом победили парижане, «отличился» арбитр Тони Шапрон. «Догоняя» атаку, он упал перед центрбеком хозяев Диего Карлосом, не ...

Динамо разгромило Александрию: видео голов

10.09.2017
Киевское «Динамо» добыло уверенную победу ...