ЗСУ відтіснили російські війська під Часовим Яром

Сили оборони дещо відтіснили російських загарбників на східній околиці міста Часів Яр (західніше окупованого Бахмута). Натомість інтервенти незначно просунулися вперед між Часовим Яром і частково окупованим селом Богданівка.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за четверте та п’яте квітня.

На останньому ми умовно позначили синьою стрілочкою місце зсуву сірої зони в бік ворога, в червоною – в нашу сторону. При цьому «DeepState» залишив у сірій зоні невеличку саму східну частину Часового Яру.

Також він розкритикував наших речників в погонах, які заперечили факт того, що ворог вже дійшов до міста:

«Вчора було опубліковано відео від 67 ОМБр, де видно, що… щонайменше одна одиниця військової техніки продовжила рух до крайніх хат. Піхота розосередилася в лісі та рушила до тих же хат.

Цікаво, що канал ОСУВ «Хортиця» також опублікував цей епізод, назвавши «відбиття штурму противника в районі східніше населеного пункту Часів Яр» та вирізавши кадри ударів по приватній забудові на краю міста. А потім подався спростовувати просування ворога на окраїни міста. Від спростування присутності ворога, він не зникне».

«Особливо складна обстановка склалася на Бахмутському напрямку в районах східніше Часового Яру та Кліщіївки; на Авдіївському — в районах Бердичів, Орлівки, Водяного, Первомайського; на Новопавлівському — в районі Новомихайлівки», — зазначив, в свою чергу, сьогодні головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Він додав, що Часів Яр залишається під контролем ЗСУ. Спроби противника прорватися до міста були невдалими.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Над Уралом пролетел огненный шар, видео

04.03.2018 - 12:47
Случайно на камеру видеорегистратора жителя российского Екатеринбурга попало редкое явление. Он снял полет и гибель в земной атмосфере космического болида. Судя по видео, метеороид летел с высокой скоростью. Болид пролетал ...

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ...