ЗСУ відтіснили окупантів під Бахмутом

Боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передович0к», останнім часом описує ситуацію в місті раз на дві доби – на більше немає часу. А кожен його звіт, в першу чергу, надає оптимізму тільки тому, що сам «Передович0к» живий…

Втім, сьогодні після обіду його зведення містить чимало обнадійливих новин. Приводимо окремі цитати:

«…В самому Бахмуті змін майже немає, просування не зафіксовані. В районі «АЗОМ» (територія заводу на півночі міста) йдуть надалі позиційні бої, без пересування.

В південній частині міста ворог провів серію невдалих штурмів, заспокоївся після великих втрат особового складу. Але зараз важкі бої на двох вулицях — Корсунського й Комунальній, але стоїмо.

В північній частині ситуація майже така ж сама. Ворог намагався зайти та просунутись, щось там вийшло, але на декілька годин — потім ворог почав відступати в зв’язку с тиском з нашої сторони.

По населеному пункту Хромове (на північний захід від Бахмута) ситуація двояка, бо ворог вночі просунувся на дуже добру дистанцію, зайняв позиції, але не встиг закріпитись – зі сходом сонця кацапи втікали…».

Тим часом, воєнний аналітик «DeepState» вперше за останній час в звіті за минулу добу приділив незвично мало уваги Бахмуту:

«Північніше Бахмута без змін, кацап традиційно тисне на Міньківку, Оріхово-Василівку, Новомаркове, Григорівку та Богданівку. Також, активізувалася артилерія противника. В самому Бахмуті тривають міські бої, особливо запекло ворог тисне з півдня міста. Біля Іванівського кацапи намагаються покращити своє тактичне положення».

Актуальна мапа «DeepState» про Бахмутський напрямок не відрізняється від вчорашньої.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Свадьба на тракторах в Винницкой области вызвала фурор: видео

04.12.2017 - 21:38
В селе Михайлин Казатинского района организовали, пожалуй, самую необычную свадьбу года в Украине. В противовес тем, чье бракосочетание немыслимо без лимузинов, местная пара нашла альтернативу. Невеста торжественно выехала со двора ...

Появилось видео, как Ляшко катается на велосипеде по ресторану

04.12.2017
В минувшее воскресенье лидер Радикальной ...

На Донбассе уничтожены позиции террористов: опубликовано видео

02.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...