ЗСУ відтіснили окупантів під Авдіївкою

Під Донецьком минулої доби російські окупанти безуспішно намагалися відновити втрачене положення в районі Авдіївки. Крім того, наші захисники відбили ворожі атаки поруч з сусідніми Кераміком, Степовим і Первомайським; а також одинадцять ворожих штурмів трохи південніше – біля Мар’їнки та Новомихайлівки.

Про це в сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Павло Ковальчук.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення західних OSINT-дослідників про звільнення Силами оборони 0,24 квадратних кілометрів південніше Авдіївки – біля окупованого селища Опитне.

На відповідній мапі від OSINT звільнена територія зафарбована жовтим кольором – це значить, що ЗСУ закріпилися на ній.

Нагадаємо, кілька тижнів тому Сили оборони вибили загарбників з їх виступу від Опитного до Авдіївки. Тоді наші бійці навіть змогли прорватися в саме селище, однак закріпитися в ньому не вдалося. Зараз лінія фронту проходить по його північній межі.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Горит российский военный корабль «Маршал Шапошников», видео

16.02.2018 - 14:53
На палубе военного корабля Тихоокеанского флота РФ «Маршал Шапошников», стоявшем у причала в порту Находки, что в Приморском крае, произошло возгорание. Экипаж судна успели эвакуировать. Пожар зафиксирован 16 февраля в ...

Виктор Бронюк презентовал новый хит «Альо-на!»: видео

07.12.2016
Поскольку близится пора новогодних корпоративов, ...

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017
Произошел пожар в помещении Лукьяновского ...

Как развлекаются богатые русские дети: видео

17.07.2017
Дети богатых семей зачастую бесятся ...