ЗСУ відтіснили окупантів на півночі і сході від Авдіївки
Російські окупанти публічно заявляли, що Авдіївка є другою після Бахмуту цілю їхнього зимово-весняного наступу. І справді, в першому кварталі 2023 року агресору з великими втратами вдалося захопити сусідні маленькі населені пункти (Водяне, Опитне, Кам’янка, Веселе, Красногорівка) і оточити місто з трьох сторін.
Однак вже в квітні в агресора не було жодних досягнень. Мало того, в останні дні місяця рашистські пропагандисти визнали втрати позицій під Авдіївкою.
В свою чергу, вітчизняний воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» на актуальній мапі позначив відчутні просування Збройних сил України вперед східніше та північніше Авдіївки.
Дивись для порівняння мапи від 29 та 30 квітня (оновлена о 22:08); на останній ми умовно синіми стрілочками позначили місця просування наших захисників.

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)