ЗСУ відтіснили окупантів на півночі Бахмута

Наші захисники відбили у російських окупантів дві позиції на півночі Бахмута, про що повідомив боєць Збройних сил України, який воює у місті і веде Телеграм-канал «Бахмутський демон». 

Однак, попри це ситуація навколо Бахмута ще більш загострилася. Різні джерела вказують, що ворог остаточно захопив села Берхівка і Ягідне північніше міста. В тому числі, про це у зведенні за 23 лютого написав український військовий блогер і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState»:

«Бахмутський відтинок — ворог захопив Берхівку та Ягідне. Протягом доби з цих сіл вже проводився тиск далі. Тривають спроби стабілізувати північний фас бахмутського виступу. В східній частині ситуація важка, кацапи продовжують тіснити гарнізон міста до річки. На півдні міста йдуть бої на зустрічних курсах…

Дивлячись на зміни північніше Бахмута, не дуже є бажання щось коментувати, бо ми знаємо хто там, знаємо в яких нелюдських умовах зараз доводиться триматися, щоб не пустити пі…арів далі».

Ситуація близька до оточення Бахмута. Однак, швидше за все, командування накаже гарнізону відступити з міста при реальній загрозі перерізання шляхів постачання.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Заря в феерической концовке матча сломала Шахтер: видео

10.12.2017 - 23:35
После осечки киевлян в матче с «Александрией» (0:0), казалось, что «Шахтер» увеличит отрыв от «Динамо» с 4-х очков, которые были до 19-го тура, до 6-ти. И спокойно отправиться на каникулы. ...