ЗСУ відсунули окупантів на Сватівському напрямку

Російські окупанти продовжують наступальні дії на Куп’янському (Сватівському) і Лиманському (Кремінському) напрямках. На першому минулої доби наші захисники відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Гряниківка і Масютівка Харківської області. На другому – біля Білогорівки Луганської області.

Про це, серед іншого повідомив Генеральний штаб Збройних сил України в ранковому зведенні, оприлюдненому на  офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який відслідковує повідомлення англомовних воєнних блогерів і OSINT-дослідників, написав:

«На Сватівському напрямку ЗСУ впритул підійшли до села Кривошиївка (червоний квадратик на мапі)… Ворожа армія перекинула на цей напрямок дуже великі сили, але не дивлячись на це, ЗСУ просуваються. Біля Площанки (синій квадратик) теж є просування».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ученые обнаружили планету пригодную для жизни: видео

17.11.2017 - 10:05
По предварительным оценкам, пригодную в температурном плане для жизни планету обнаружили ученые. Назвали ее Ross 128 b. Она вращается вокруг одноименной карликовой звезды и имеет температуру близкую к земной — от ...

«Шахтер» разгромил «Олимпик»: видео голов

15.04.2017
После неожиданного поражения одесскому «Черноморцу» ...