ЗСУ відступили під Авдіївкою, ворог захопив ще два села

Минулої доби російські окупанти знову окупували значні території на Авдіївському напрямку, про що повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти за 26 лютого, на якому він червоними пунктиром і штриховкою позначив захоплені ворогом території, та прокоментував: «Ворог просунувся біля Орлівки, Бердичів та Тоненького. Противник окупував Степове та Сєверне».

Також «DeepState» різко розширив сіру зону в наш бік, зокрема на все Тоненьке.

Справедливості ради зазначимо, що деякі джерела вказували на захоплення агресором Степового і Сєверного ще вчора. А сам «DeepState» зафіксував часткову окупацію останнього позавчора.

Нагадаємо, Збройні сили України відступають під Авдіївкою практично щодня після втрати Авдіївки. «DeepState» вважає, що в цьому винна відсутність надійних фортифікаційних укріплень:

«Де далі командування оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія заявить про «підготовлені» рубежі оборони?».

Звичайно, головна причина нашого відступу полягає в різкій перевазі ворога в авіації, артилерії і живій силі. Однак, підготувати надійну лінію оборони незрівнянно простіше, ніж компенсувати багатократну перевагу агресора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Курьезное ДТП, — подскок с переворотом (видео)

20.12.2015 - 12:35
Совершая обгон грузовика, VW Sharan буквально взмыл в небо. На удивление все окончилось благополучно: водитель и его спутница отделались лишь испугом, а вот автомобилю теперь предстоит капитальный ремонт. Случилось это ...

Разработан микробный топливный элемент (видео)

27.11.2015
Группа китайских студентов разработала микробный топливный ...

Резніков показав британські танки Challenger 2 в Україні

28.03.2023
Британія і Україна офіційно підтвердили ...