ЗСУ відновили контрбатарейну артилерійську боротьбу

В районі звільненого минулого літа села Роботине Запорізької області артилеристи Сил оборони за останні три доби в результаті контрбатарейної боротьби знищили три гаубиці російських окупантів.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс. На перший погляд подія здається малозначущою – «лише» по одній гарматі в день.

Однак головна новина не в цьому, а в тому, що наші захисники відновили артилерійську контрабатарейну боротьбу, яка була відсутня принаймні на цій ділянці фронту кілька останніх місяців.

Як пояснив Алекс: «Місяць тому нам ледь вистачало снарядів на підтримку піхоти, але зараз ми повертаємося у велику гру». Тобто, у нас стало трохи більше снарядів.

Це означає, що ворожа артилерія знову почне «шугатися», часто міняти позиції, що неминуче негативно позначиться на наступальному потенціалі загарбників і подовжить вік служби наших укріплень.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Венера накрыла Юпитер: появилось видео парада планет

13.11.2017 - 09:22
Сегодня в шесть утра на небе можно было наблюдать редкое явление слияния двух планет — Венеры и Юпитера. Их траектории прошли настолько близко друг к другу, что с Земли это ...

Появилось видео, как Савченко сбила женщину

13.04.2017
КП в Украине раздобыла видео ...

В российском Екатеринбурге взорвали телебашню, видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...