ЗСУ відкинули загарбників в Бахмуті і на дорозі в Костянтинівку

Сили оборони провели кілька успішних контратак, відкинувши вагнерівців в Іванівському лісі приблизно на кілометр від траси Т-0504 (Бахмут – Костянтинівка). Про це повідомив телеграм-канал «Донбас Оперативний», який відслідковує англомовні сторінки західних воєнних блогерів і OSINT-дослідників.

Боєць Збройних сил України, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», повідомив, що наші захисники захопили ворожі позиції на південних і північних околицях самого міста. 

Але за даними англомовних блогерів складною залишається ситуація північніше Бахмута, дивись мапу. Продовжує «Донбас Оперативний»:

«В районі Парасковіївки ПВК Вагнера вийшла на трасу Слов’янськ-Бахмут (М-03), щоб взяти в кільце населений пункт Парасковіївка. З нашої сторони будуть перекинуті деякі підкріплення, тому що постачання будь чого в Парасковіївку майже неможливе. Очікуються дуже важкі бої, щоб не допустити того, щоб Парасковіївку взяли в кільце».

Наразі немає нічого гіршого за оточення. Краще відступ. Генеральний штаб ЗСУ неодноразово доводив, що він вміє обирати менше зло…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Jaguar F-Pace делает рекордную «мертвую петлю»

18.09.2015 - 13:03
Новый люксовый кроссовер Jaguar F-Pace отметил свой выход на рынок с помпой: еще до присвоения наград за дизайн, безопасность или признание журналистов он попал в Книгу рекордов Гиннесса. Автомобиль описал ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...