ЗСУ відкинули загарбників на Придніпровському напрямку

Бійці Сил оборони сьогодні відбили штурми російських окупантів, які атакували наші позиції на островах в гирлі Дніпра в Херсонській області: «Отримали на горіхи ще на підступах. Ворожа арта боїться стріляти в нашу сторону, бо після пари пострілів, туди летить десяток FPV-дронів-камікадзе».

Про це о 13:29 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

У свою чергу, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в останньому на момент написання цих рядків ранковому зведенні (за результатами минулої доби) про дану ділянку фронту написав наступне:

«На Придніпровському напрямку противник не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Три штурми агресора було відбито українськими воїнами».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Обрушение завода в Горловке: появилось видео

28.01.2019 - 16:40
Ранее «РЕАЛ» сообщал, что сегодня в Горловке под тяжестью снега обрушился потолок и стены ремонтно-механического цеха местного машиностроительного завода. Это самый масштабный инцидент в череде уже двухнедельного «крышепада» в ЛДНР ...

«Лестница в небо», — невероятный фейерверк, поражающий воображение

21.12.2015
Китайский мастер-пиротехник, живущий сейчас в ...