ЗСУ відкинули штурмові угруповання окупантів під Вугледаром

Російські окупанти посилюють тиск на Вугледарському (Новопавлівському) напрямку. Заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр:

«Противник кидає у бій значну кількість особового складу, озброєння та військової техніки, намагаючись прорвати нашу оборону, несе значні втрати, але не відмовляєтся від своїх планів».

А от речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун у зведенні за перші вісімнадцять годин 25 січня повідомив, що на Новопавлівському напрямку загарбники… обороняються.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» раннім вечором повідомив, що агресор знищує Вугледар з артилерії і реактивних систем залпового вогню і штурмує місто зі сторони Павлівки і Микільського: «Інтенсивність боїв зростає».

Але вже буквально через дві години «Донбас Оперативний» написав:

«Всі атаки станом на 19:00 відбиті. ЗСУ відкинули абсолютно всі штурмові бригади супротивника на вихідні позиції в Микільському і Павлівці. Повідомлення з російської сторони про прорив лінії оборони і бої в місті не відповідають дійсності».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018 - 19:45
У села Барвиновка Новоград-Волынского района Житомирской области в очередной раз нашли нелегальную свалку мусора, который, как считают местные власти, привезли из Львова. И. о. старосты Барвиновка Николай Гордийчук записал видео, ...

Парасюк с размаха ударил по голове полицейского: видео

05.12.2017
Нардеп Владимир Парасюк вновь ударил ...