ЗСУ відкинули російських загарбників у Мар’їнці

Після «урочистого», але брехливого оголошення про окупацію Бахмута російські загарбники дуже хочуть оприлюднити ще якийсь «успішний результат», не пов’язаний з ПВК Вагнера. Мовляв, кадрові військові і МО РФ теж щось можуть.

І цією «перемогою» мало б  стати захоплення Мар’їнки під Донецьком, яку ворог штурмує вже майже півтора роки. Але попри те, що агресор давно вже контролює більшу частину вщент знищеного містечка, за останній місяць в нього тут нема просувань. Хоча щодня кількість та інтенсивність штурмів зростає.

Так, в сьогоднішньому звіті речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов, серед іншого, заявив, що наші захисники витримали чергові штурми, відкинувши ворога від своїх позицій:

«На Мар’їнському напрямку наші захисники відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка… Орієнтовні втрати окупантів за минулу добу лише на цьому напрямку склали близько 70 убитими та більше 100 — пораненими. Також було знищено 17 одиниць ворожої техніки».

Навіть опозиційний рашист і терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) в окремому пості познущався з МО РФ, висловивши впевненість, що вони вже так і не зможуть захопити Мар’їнку перед тим, як окупантів змете контрнаступ ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинец Вадим Шабадаш нокаутировал в Москве не знавшего поражений бойца: видео

22.02.2018 - 20:52
Отличный бой провел в Москве на турнире M-1 Challenge 88 боец из Украины Ваим Шабадаш. Молодой полутяжеловес из Днепра буквально смел на первой минуте боя ранее не знавшего горечи поражения ...

На луне дороги лучше (видео)

10.11.2015
Ранее мы показывали Вам, как ...

Появилось видео невероятного смертоносного взрыва на рынке пиротехники в Мексике

21.12.2016
В мексиканском городе Тультепек произошел невероятный по ...

Появилось новое видео взрыва и обрушения дома в Ижевске

09.11.2017
В российском городе Ижевск, знаменитый ...