ЗСУ відкинули російських загарбників під Бахмутом

На Бахмутському напрямку бійці Збройних сил України відбили атаку російських окупантів, знищивши чотирьох і поранивши ще стільки ж інтервентів. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив командир підрозділу аеророзвідки ЗСУ «МАДЯР».

Штурмова група загарбників, поділена на дві п’ятірки, півтора кілометра кралася по зарослому деревами каналу до наших позицій, не знаючи, що за ними спостерігають з безпілотних літальних апаратів.

В критичний момент, коли інтервенти вже увірвалися на наші позиції, дрони почали скидати на ворогів ВОГи (заряди автоматичних і станкових гранатометів). Плюс, наші піхотинці, завчасно попереджені, відійшли с позицій, влаштувавши на них пастку для агресора.

Потім дрони «бомбили» вже відступаючих окупантів. ВОГ – заряд малопотужний. Але в умовах бою, при пересуванні по дуже складній місцевості на морозі кожне дрібне поранення чи оглушення може стати фатальним.

У підсумку на базу повернулося тільки двоє цілих учасників штурмової групи, які приволокли одного пораненого. Велика вірогідність того, що решта поранених незабаром померли, адже в них майже не було шансів дійти до своїх. А відправляти за ними рятівників в цій ситуації занадто ризиковано.

В кінці відео Мадяр пояснив, що він не є прихильником «бомбардировок» з квадрокоптерів, але оскільки нашим захисникам не вистачає артилерії, у них немає кращої альтернативи, ніж «ударні» БПЛА.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Пехотинцы ВСУ встречают врага на окраине Донецка: видео

06.10.2017 - 21:01
Военное телевидение Украины показало передовые позиции ВСУ возле предместий Донецка, прямо напротив брошенного рынка Господарь. Сюжет называется «Пехотинцы первыми встречают врага». Наши бойцы рассказали об обстрелах со стороны террористов и ...

Джастин Бибер полез в драку со здоровенным американцем (видео)

10.06.2016
Скандально известный канадский певец Джастин ...

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018
Все знают о вреде самолечения ...