ЗСУ відкинули російських окупантів від Вугдледара

Російські окупанти посилюють тиск на Вугледарському (Новопавлівському) напрямку. Заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр:

«Противник кидає у бій значну кількість особового складу, озброєння та військової техніки, намагаючись прорвати нашу оборону, несе значні втрати, але не відмовляєтся від своїх планів».

А от речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун у зведенні за перші вісімнадцять годин 25 січня повідомив, що на Новопавлівському напрямку загарбники… обороняються.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» раннім вечором повідомив, що агресор знищує Вугледар з артилерії і реактивних систем залпового вогню і штурмує місто зі сторони Павлівки і Микільського: «Інтенсивність боїв зростає».

Але вже буквально через дві години «Донбас Оперативний» написав:

«Всі атаки станом на 19:00 відбиті. ЗСУ відкинули абсолютно всі штурмові бригади супротивника на вихідні позиції в Микільському і Павлівці. Повідомлення з російської сторони про прорив лінії оборони і бої в місті не відповідають дійсності».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Верховную Раду окрасили в красный цвет: видео

22.03.2018 - 23:02
Здание Верховной Рады с наступлением темноты подсветили красным цветом. Выглядит весьма зловеще. Причем, не сразу и заметишь сверху «Поборем туберкулез вместе». Оказывается, данная подсветка — один из элементов в программе ...

Столяр выстрогал себе полнофункциональные автомобили (видео)

20.09.2015
Американский столяр и художник Айзек ...

Мощный ураган «Харви» терзает Техас: видео, фото

26.08.2017
У побережья Мексиканского залива бушует ...