ЗСУ відкинули російських окупантів біля Вугледара

Минулої доби на Новопавлівському (Вугледарському) напрямку на півдні Донецької області російські окупанти обстрілювали з артилерії різних типів райони населених пунктів Вугледар, Богоявленка, Новоукраїнка, Пречистівка та Золота Нива.

Про це в зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його спікер Андрій Ковальов.

В свою чергу, авторитетний український укладач фронтових карт «deepstatemap.live» на актуальній мапі суттєво покращив положення ЗСУ західніше Вугледара. Дивись для порівняння скріни від дванадцятого та тринадцятого грудня; на останньому ми червоною стрілочкою позначили місце «просування».

Ми взяли слово просування в лапки тому, що сам «deepstatemap.live» пояснив цю зміну уточненням ситуації. Тобто, можливо, ця територія була помилково зафарбована в рожевий колір окупації.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Танец шамана, вызывающего дождь, заслуживает участия в талант-шоу (видео)

27.01.2016 - 14:56
Танец шамана, вызывающего дождь, для африканских племен явление обыденное, хоть и полезное – с их точки зрения. А вот для людей, которые сами себя причисляют к цивилизованному миру – это ...

«Шахтер» добыл волевую победу над «Сталью»: видео голов

29.07.2017
Объективно сильнейшая на сегодняшний день ...

Земфира пала для Украины (видео)

22.03.2016
Во дает. Пропаганда Кремля разъела ...

Американские морпехи начали тестировать «оружие будущего»: видео

28.03.2017
Боевые роботы, деревянные беспилотники, катера-субмарины ...