Бійці ЗСУ відкинули російські війська на Харківщині

Бійці Сил оборони відбили атаки російських окупантів в районі прикордонного містечка Вовчанськ Харківської області і навіть «частково витіснили ворожі сили із населеного пункту».

Про це в оперативній інформації станом на 13:30 поточної доби на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив Генеральний штаб Збройних сил України: «Тривають оборонні дії на північних і північно-західних околицях».

Тим часом бійці окремих 57-ої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка і 71-ої єгерської бригад ЗСУ знищили танк російських окупантів в північній частині Вовчанська. Дивись відео з коментарем авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап і військового експерта «DeepState».

Цікаво, що новинні Телеграм-канали «Оперативний ЗСУ» і «Донбас Оперативний» повідомили, що дані підрозділи знищили два танки загарбників у Вовчанську. Однак при цьому вони оприлюднили той самий ролик.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Дальнобойщики заблокировали переправу в Крым: видео

17.02.2017 - 13:39
На Таманском полуострове в Краснодарском крае РФ дальнобойщики начали бессрочную акцию протеста. ​Вечером 16 февраля тысяча фур перекрыла движение к паромной переправе на Керченский полуостров. Водители требуют пустить их без ...

На CNN показали фильм о Путине: видео

14.03.2017
На телеканале CNN 13 марта ...