ЗСУ відкинули окупантів західніше Авдіївки

Бійці Сил оборони дещо відкинули російських окупантів західніше нескореної Авдіївки, що допоможе зберегти хоч якусь логістику оборонців міста. Нагадаємо, з півночі, сходу та півдня Авдіївка вже давно оточена інтервентами.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів блогер і військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«На заході від Авдіївки хлопці відбили деякі позиції в ліску та густій лісосмузі, гарно закидали орків скидами ТМ (протитанкові міни). Дані позиції важливо тримати, бо це шлях до нашої грунтової дороги».

Тим часом, американський Інститут вивчення війни в останньому звіті про ситуацію на фронтах фактично визнав приреченість міста: «Потенційне захоплення Авдіївки росіянами не матиме оперативного значення і, швидше за все, принесе Кремлю лише швидку інформаційну та політичну перемогу».

І ще деталь. Російські фашисти під час наступу на місто Авдіївка застосовують заборонені Женевською конвенцією фосфорні боєприпаси. Про це повідомила 3 окрема штурмова бригада в п’ятницю, 16 лютого.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Российские военные заблокировали Чонгар и дорогу в Крым: видео

17.03.2017 - 19:34
В Чонгаре Херсонской области 17 марта открыли телекоммуникационную вышку. Ее сигналом можно покрывать северные районы оккупированного полуострова и транслировать украинские радио- и телеканалы. Вскоре после сообщения о пуске вышки стало ...

Большой успех командования ООС на Донбассе: видео

08.06.2018
При содействии ВСУ улучшено ЖД-сообщение ...

Шахтер вырвал победу у Зари: видео голов

12.03.2017
После неожиданного поражения «Динамо» в ...