ЗСУ відкинули окупантів з Бахмута

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак в своєму Телеграм-каналі зробив черговий свій фірмовий натяк: написав слово «Соледар» і поставив біля нього значок прапора України. Дивись скрін.

Багато хто сподівається, що це означає, буцім-то він натякає на якийсь скорий злам ситуації. Хоча Єрмак міг просто заперечити плітки, що ворог вже захопив Соледар (місто північніше Бахмута).

Можливо, в сенсі прогнозу цікавіше звіт бійця Збройних сил України, який воює на Бахмутському напрямку і веде Телеграм-канал «Передович0к», дивись скрін:

«Ворог регулярно штурмує населені пункти Бахмут, Опитне, Кліщіївка, Соледар, Підгородне, не припиняючи, не роблячи паузи. Це шок, я такого насправді дуже давно не бачив, коли групи біжать по своїм загиблим і пораненим…

Ситуація складна та важка, ворог уночі пробився трохи через позиції штурмом, відкинув хлопців на рубіжі, але ситуація швидко стабілізувалась, кацапи були викинуті з міста (Бахмут).

З приводу Соледару… Там пекло, штурми регулярні артилерією та важкою технікою, але місто на даний час під контролем Збройних сил України.

Зараз велику проблему становить населений пункт Підгородне, бо ворог прорвав там лінію оборони, але начебто основні позиції утримання за нашими хлопцями.

Оборона Бахмуту зараз трохи виснажена, але тримається, марні спроби кацапів вибити в позицій на цей час не мають якихось успіхів, в цілому трохи бракує техніки, дронів…».

Очевидно не виправдалися сподівання американської розвідки, що російські штурми на Бахмутському напрямку на початку 2023 року виснажаться.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко опубликовал видео испытаний новых мощных ракет для ВВС. Перечень последних военных разработок

11.02.2017 - 14:33
Президент Петр Порошенко через соцсети поведал об удачных испытаниях нового вооружения ВСУ. На видео боевой вертолет испытывает 57-миллиметровые ракеты. В Twitter глава государства написал, что «Укроборонпром» разработал новый вид вооружения. ...

Знаменитый снайпер ВСУ ликвидировал «ихтамнета»: видео

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...

«Лестница в небо», — невероятный фейерверк, поражающий воображение

21.12.2015
Китайский мастер-пиротехник, живущий сейчас в ...

В Василькове учительницу довели до срыва: видео

21.03.2018
В Василькове Киевской области учительница ...