ЗСУ відкинули окупантів від траси «Покровськ – Дніпро»

Бійці 25-ої окремої повітряно-десантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України в ході штурмових відновлювальних дій зачистили від російських загарбників село Котлине на Покровському напрямку.

При цьому з повідомлення пресслужби командування ДШВ Збройних Сил України на її медіаресурсах зрозуміло, що Сили оборони взяли населений пункт під свій повний контроль:

«Січеславські десантники та суміжні підрозділи взяли під контроль Котлине… та вибили окупантів за його межі».

Також в коментарі під відповідним відео пояснюється стратегічне значення цього села:

«Зайняття цього населеного пункту дозволило б окупантам вийти на трасу «Покровськ – Дніпро», тому на його захоплення свого часу РФ кинула значні сили».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Девять вандалов попали на видео в момент осквернения Вечного огня в Киеве

20.11.2017 - 14:57
Минувшей ночью вандалы во второй раз залили раствором Вечный огонь в Мемориале Вечной Славы. После предыдущего случая Киевгаз установил камеру видеонаблюдения, которая нынче сняла, как все происходило. В 2:58 к ...