ЗСУ відкинули окупантів від траси «Покровськ – Дніпро»
Бійці 25-ої окремої повітряно-десантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України в ході штурмових відновлювальних дій зачистили від російських загарбників село Котлине на Покровському напрямку.
При цьому з повідомлення пресслужби командування ДШВ Збройних Сил України на її медіаресурсах зрозуміло, що Сили оборони взяли населений пункт під свій повний контроль:
«Січеславські десантники та суміжні підрозділи взяли під контроль Котлине… та вибили окупантів за його межі».
Також в коментарі під відповідним відео пояснюється стратегічне значення цього села:
«Зайняття цього населеного пункту дозволило б окупантам вийти на трасу «Покровськ – Дніпро», тому на його захоплення свого часу РФ кинула значні сили».
Подпишитесь на новости
























