ЗСУ відкинули окупантів від траси під Бахмутом

Російські окупанти вдерлися на південні околиці Бахмута (зі сторони окупованого Опитного). Про це повідомив воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState»: «Зафіксовано просування ворога на півдні Бахмуту, де бої вже фактично перемістилися в приватний сектор міста».

Дивись для порівняння карти за друге й третє лютого; на останній ми червоною стрілочкою показали місце просування агресора.

Підтверджує Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Вуличні бої в приватному секторі на півдні Бахмута. Російська війська наступають по кільком напрямкам».

При цьому «DeepState» не знає про стан справ в сусідньому районі біля траси «Бахмут – Костянтинівка»: «Ситуація біля Ступочок та Іванівського поки що точно невідома».

Однак боєць Збройних сил України «Бахмутський Демон» сьогодні вранці, серед іншого, написав: «…Спроби орків прориватися до траси на Констянтинівку завершилися для них втечею і втратою позицій…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новые подробности взрыва в офисе КУН: видео

21.05.2017 - 12:07
Вечером 20 мая в Киеве боевую гранату РГД-5 бросили в офис Конгресса украинских националистов. От взрыва никто не пострадал. Спасатели и правоохранители прибыли у месту происшествия по ул. Антоновича, 3Б, ...

Вера Брежнева упала на концерте: видео

13.04.2018
Известная певица из Украины Вера ...