ЗСУ відкинули окупантів від траси під Бахмутом

Російські окупанти вдерлися на південні околиці Бахмута (зі сторони окупованого Опитного). Про це повідомив воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState»: «Зафіксовано просування ворога на півдні Бахмуту, де бої вже фактично перемістилися в приватний сектор міста».

Дивись для порівняння карти за друге й третє лютого; на останній ми червоною стрілочкою показали місце просування агресора.

Підтверджує Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Вуличні бої в приватному секторі на півдні Бахмута. Російська війська наступають по кільком напрямкам».

При цьому «DeepState» не знає про стан справ в сусідньому районі біля траси «Бахмут – Костянтинівка»: «Ситуація біля Ступочок та Іванівського поки що точно невідома».

Однак боєць Збройних сил України «Бахмутський Демон» сьогодні вранці, серед іншого, написав: «…Спроби орків прориватися до траси на Констянтинівку завершилися для них втечею і втратою позицій…».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео столкновения Парасюка и полиции

14.03.2017 - 22:33
Нардеп Парасюк выложил у себя в Фейсбук видео о событиях около 22 часов вблизи Краматорска. Напомним, ранее он заявил, что полиция на него напала, когда он со своими людьми ехал в ...

Появилось видео первого пуска ракеты Javelin бойцами ВСУ

22.05.2018
Президент Украины Петр Порошенко сообщил ...