ЗСУ відкинули окупантів від траси Бахмут – Костянтинівка

Однак ворог увірвався на південні околиці Бахмута

Російські окупанти вдерлися в південні околиці Бахмута (зі сторони окупованого Опитного). Про це повідомив воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState»: «Зафіксовано просування ворога на півдні Бахмуту, де бої вже фактично перемістилися в приватний сектор міста».

Дивись для порівняння карти за друге й третє лютого; на останній ми червоною стрілочкою показали місце просування агресора.

Підтверджує Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Вуличні бої в приватному секторі на півдні Бахмута. Російська війська наступають по кільком напрямкам».

При цьому «DeepState» не знає про стан справ в сусідньому районі біля траси «Бахмут – Костянтинівка»: «Ситуація біля Ступочок та Іванівського поки що точно невідома».

Однак боєць Збройних сил України «Бахмутський Демон» сьогодні вранці, серед іншого, написав: «…Спроби орків прориватися до траси на Констянтинівку завершилися для них втечею і втратою позицій…».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Отлетевшее у впереди идущего грузовика колесо чудом пролетело мимо (видео)

24.04.2016 - 14:29
Водитель, в машине которого был установлен, снявший происшедшее видеорегистратор, что называется, родился в рубашке. У грузовика, который ехал впереди, отвалилась то ли запаска, то ли плохо прикрученное колесо, не суть ...