ЗСУ відкинули окупантів в житловій забудові на околицях Бахмута

Сили оборони відтіснили російських окупантів в житловій забудові на околицях Бахмута. Про це повідомив боєць Збройних сил України, який воює в місті і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон». Він стверджує, що у ворога виникли певні проблеми. 

Цілком можливо, що вищезгадані проблеми пояснив особисто ватажок російської військової приватної компанії Вагнера Євген Пригожин. Він заявив, що ЗСУ активізувалися по всьому фронту, стягують техніку і підкріплення, наш артилерійський вогонь не припиняється. А тому передумов для оточення, а значить, і захоплення Бахмута начебто немає.

Звісно, Пригожин може брехати, щоб ввести нас в оману. Або перебільшує міць ЗСУ, щоб виграти внутрішнє протистояння з міністерством оборони РФ. Однак так само реальним виглядає припущення того, що Пригожин просто виправдовується, чому досі не окуповано Бахмут.

Тим часом, Державна прикордонна служба України розповіла, що її мінометники в Бахмуті знищили станковий гранатомет загарбників і трьох інтервентів з його обслуги. А також розбили штурмову групу ворога, ліквідувавши п’ятьох загарбників і поранивши ще трьох.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Эпичное видео матча Лиги чемпионов о том, как «Барселоне» не забили гол

09.11.2017 - 22:13
В женской Лиге чемпионов испанская «Барселона» в гостях со счетом 6:0 разгромила литовскую «Гинтру». При этом не скажешь, что литовки не имели голевых моментов. А один из таковых вообще в ...

Вера Брежнева упала на концерте: видео

13.04.2018
Известная певица из Украины Вера ...

Дворник изыскано подшутил над прохожими (видео)

15.12.2015
Выпавший снег и творческий склад ...

Танец украинских пограничниц взорвал соцсети: видео

20.06.2018
В сети становится популярным видео, ...