ЗСУ відкинули окупантів в районі Семенівки

Протягом перших вісімнадцяти годин 21 квітня на Авдіївському напрямку бійці Сил оборони відбили дев’ять атак російських окупантів, здійснених за підтримки авіації, в районах Очеретиного, Бердичів, Уманського, Яснобродівки.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» заперечив інформацію рашистських воєнкорів про окупацію сусіднього села Семенівка:

«Противник штурмував Семенівку, але невдало. Зі слів бійців 68-ї окремої єгерської бригади ЗСУ імені Олекси Довбуша, село перебуває під контролем Сил Оборони, а всі заяви про його втрату не відповідають дійсності. До єгерів у нас велика довіра».

При цьому, за даними карти «DeepState», ЗСУ впевнено контролюють тільки західну третину населеного пункту, решта перебуває в сірій зоні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как отмыть графин с узким горлышком (видео)

08.11.2015 - 17:13
Многие сталкивались с проблемой мойки графина или бутыли с узким горлышком. Оказывается нет ничего проще. Рискнем дать Вам полезные советы. Для процедуры очистки Вам понадобятся ножницы, обычная кухонная губка и ...

Renault Megane на скорости 195 км отправился в полет (видео)

23.09.2015
На днях на автодроме Нюрбургринг ...