ЗСУ відкинули окупантів в районі м’ясокомбінату в Бахмуті

Минулої доби наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах Бахмута і сусіднього села Іванівське. Про це в ранковому зведенні заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

З ним майже згоден Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«В районі траси Т-0504 (дорога «Бахмут – Костянтинівка» біля Іванівського) без змін, хоча в деякі частини лісу вагнерівці все ж таки заходили, а точніше, то працювали ворожі ДРГ в західній частині лісу, але наразі напрямок траси без змін.

В районі Собачівки (південна частина Бахмута) зараз дуже важко, бої йдуть в самому мікрорайоні, просування у орків, на жаль, деякі є.

По вулиці Федора Максименка (східний Бахмут) зберігається позиційність, всі атаки ворога були відбиті.

В районі м’ясокомбінату (північно-східний Бахмут) також без змін, вагнерівці заходили ще в деякі квартали приватного сектору, але в результаті контрудару ЗСУ були відбиті назад».

Воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» менш оптимістичний:

«Кацапи давлять на м’ясокомбінат та південь Бахмута — результат невідомий. Підтягнуто резерви ворога для подальшого просування на наші позиції в Іванівському, тривають бойові дії. Кацапи ставлять за мету перекриття траси з Костянтинівки».

Тим не менше, успіхів ворога на своїй мапі «DeepState» не зафіксував. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018 - 22:36
Накануне вечером российские дипломаты предприняли дерзкую попытку вывезти из Украины в РФ членов команды арестованного судна «Норд» в Россию. Ехали через пункт пропуска Гоптовка в Харьковской области. Спикер Госпогранслужбы Украины ...

Грузовики из России тайно вторглись на Донбасс: видео

11.08.2018
Сообщения жителей Донецка и округи ...

Виктор Бронюк презентовал новый хит «Альо-на!»: видео

07.12.2016
Поскольку близится пора новогодних корпоративов, ...