ЗСУ відкинули окупантів в районі Часового Яру

На Краматорському (раніше Бахмутському) напрямку бійці Сил оборони минулої доби зупинили дванадцять спроб російських окупантів прорвати нашу оборону в районах Часового Яру, Григорівки та Андріївки. Ворог був відкинутий на попередні свої позиції.

Про це в останньому на момент написання цих рядків зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) в сьогоднішньому звіті про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць заявили, що загарбники нещодавно здійснили підтверджені просування на південний схід від Часового Яру.

Однак ми не помітили альтернативного підтвердження цієї інформації. А авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» останнє просування інтервентів на цій ділянці фронту зафіксував за підсумками шостого липня.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ уничтожили командный и наблюдательный пункты террористов: видео

04.02.2019 - 11:37
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал снятое беспилотником видео, на котором видны несколько вспышек на заснеженной сельской местности. В комментарии он объяснил, что это прилеты в наблюдательный пункт ...