ЗСУ відкинули окупантів в районі Часового Яру

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» лише частково підтвердив вчорашнє повідомлення нашого захисника, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», про просування російських окупантів у напрямку нескореного села Калинівка північніше містечка Часів Яр.

За даними «DeepState», сіра зона активних боїв в цьому районі дійсно змістилася в наш бік північніше Калинівки. Однак при цьому вона змістилася і в бік ворога у самому селі та південніше нього.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за підсумками 27-го та 28-го травня. На останньому ми червоною стрілкою позначили місце успіху загарбників, а синіми — наших захисників.

Мало того, блакитною стрілочкою ми вказали на місце, де в сіру зону перейшла ділянка між Калинівкою і сусідньою Богданівкою, яку раніше впевнено контролювали російські фашисти.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Лондоне полиция задержала устроившего дебош в грузинском посольстве Грэма Филипса: видео

08.08.2018 - 12:12
Называющий себя журналистом. а по сути работающий в интересах Кремля британец Грэм Филипс устроил очередной дебош. На сей раз в Лондоне — в здании посольства Грузии. Он ворвался туда на ...

Лещенко разрешил сделать видеосъемку в своей дорогой квартире

10.12.2017
Нардеп Сергей Лещенко показал журналистам ...

К Земле несется крупный астероид: подлетит ближе, чем Луна

18.03.2019
К Земле стремительно приближается астероид. ...

Актриса Ходченкова обнажилась в новом клипе группы «Ленинград»: видео

27.04.2017
Эпатажная российская группа «Ленинград» презентовала ...