ЗСУ відкинули окупантів в Мар’їнці

Минулої ночі в районі Мар’їнки під Донецьком протягом двох годин відбулося тринадцять бойових зіткнень – російські окупанти штурмували наші позиції. «Але ворог відступив», — заявив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський.

З його слів можна зрозуміти, що ворог готується до наступу чи лише імітує підготовку до нього: «Сьогодні за ніч ворог 95 разів обстріляв позиції на Донецькому напрямку. Ворог переміщує підрозділи і маневрує, але українська розвідка дуже активно працює і знає про всі рухи противника».

Тим часом, оператори безпілотних літальних апаратів Ізюмського окремого батальйону територіальної оборони знищили польовий склад боєприпасів загарбників.

На відео, знятим самим дроном, видно, що він скинув три ВОГи (заряди автоматичних станкових чи підствольних гранатометів) на ящики з БК. Після третього вибуху вони загорілися.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Очумелые ручки, — как из подручных предметов сделать самые неожиданные вещи

23.10.2015 - 16:19
Отправившись на пикник на природе обнаруживаешь, что взял всё, включая утюг, а вот спички забыл и костер развести нечем. В предложенном видео есть решение этой и многих других проблем. ...