ЗСУ відкинули окупантів в Донецькій області

На фоні спроб наступу російських окупантів на чотирьох з семи напрямках на лінії фронту приємно здивували бійці Збройних сил України, які воюють на стику між Бахмутським і Кремінським (Лиманським) напрямками – вони відкинули російських окупантів біля села Спірне Донецької області, помітно просунувшись вперед.

Дивись для порівняння карти актуального укладача фронтових мап «DeepState» від 29 та 30 січня. На останній ми умовно синьою стрілочкою позначили місце контрудару ЗСУ.

В своєму Телеграм-каналі «DeepState» прокоментував ситуацію наступним чином:

«Кацапи тричі «брали» Спірне: 1 — влітку, коли вони дійсно його захопили і на початку вересня наші його відбили. 2 — в жовтні, навіть присвячували комусь взяття села. 3 — в грудні, видно, що після дози психотропів в мо рф почалися мультики. На носі вже лютий 2023 року, а вони досі обстрілюють село, яке вже «брали» і яке вже «взяли»…».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как пес Макрона сходил по-маленькому на камин в Елисейском дворце

23.10.2017 - 15:04
Президент Франции Эммануэль Макрон как бы в шутку сказал, что вид министров спровоцировал неадекватное, хотя и вполне естественное поведение его пса Немо. Во время официальной встречи хозяина с членами правительства ...

Усик красиво нокаутировал Хука: видео

10.09.2017
Как и прогнозировалось, поединок в рамках ...