ЗСУ відкинули окупантів в Бахмуті від траси на Костянтинівку

Збройні сили України незначно, але все-таки відтіснили російських окупантів від траси Бахмут – Костянтинівка на ділянці між Бахмутом та Іванівським. Це зафіксував вітчизняний воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState».

Дивись для порівняння карти за 26 і 27 березня; на останній ми синьою стрілочкою позначили місце нашого просування. Цікаво, що інших змін лінії фронту на Бахмутському напрямку за добу «DeepState» не зафіксував. Тобто, загарбники ніде не змогли продавити нашу оборону.

А у звіті за минулу добу, оприлюдненому у своєму Телеграм-каналі, аналітик, зокрема, написав:

«Бахмутський відтинок. Спроби кацапів прорватися в районі Богданівки та Хромового знову провалилися. Хочемо відмітити за останній час дії 67-ої бригади, бійці якої також доклали значних зусиль для спільного успіху. В самому Бахмуті тривають бої на півночі та півдні міста, ворогу не всюди вдається закріпитися…

Тривають активні бойові дії у багатьох місцях лінії бойового зіткнення, проте суттєвих змін не зафіксовано. Прогноз погоди на першу декаду квітня обіцяє погіршення метеоумов, чи вплинуть вони на бої в Бахмуті та біля Авдіївки, буде видно».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Презентовали шикарный спальный отсек в новом тягаче Volvo VNL: видео

30.08.2017 - 12:00
Volvo Trucks North America раскрыла особенности спального отсека нового поколения магистрального седельного тягача Volvo VNL. Длина этого, без преувеличения, шикарного жилого отделения составила 1.78 м. Помимо кровати к услугам водителя ...

Лига Европы-2017. Ростов – Манчестер Юнайтед – 1:1: видео голов

09.03.2017
В Российском Ростове одноименная команда ...

В Днепре россиянин с флагом Украины обозвал Путина: видео

24.08.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...