ЗСУ відкинули окупантів у Вовчанську

Бійці Збройних сил України відкинули російських загарбників в частково окупованому прикордонному містечку Вовчанськ на півночі Харківської області.

Про це повідомляє блогер і наш захисник, який сам воює в районі Часового Яру і веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?».

Спочатку він повідомив: «Вибиваємо орків з центру населеного пункту Вовчанськ, Харківський напрямок».

А потім доповнив: «Маємо також позитивні новини з центра населеного пункту Вовчанськ, Харківський напрямок».

Зауважимо, що ворог ніколи не контролював більше третини Вовчанська. Очевидно, «ШО НА ФРОНТІ?» має на увазі центр північної окупованої третини містечка.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Черный медвежонок с мамой стали хитом Интернета: видео

25.02.2017 - 17:46
Свыше 200 тысяч просмотров за три дня собрало видео Oso Andino, размещенное на YouTube, где черная медведица «воспитывает» потомка. Поскольку он боится сам переходить по камням через быстрый ручей, она ...

«Динамо» одолело «Сталь»: видео голов

19.11.2016
Сегодня луганская «Заря» на своем ...

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней ...