ЗСУ відкинули окупантів у Вовчанську

Бійці Сил оборони звільнили від російських окупантів нові території у прикордонні на півночі Харківської області: «У Вовчанську потрошки вибиваємо орків, подекуди маємо просування і звільненні позиції».

Про це сьогодні заявив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальону «Айдар» Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер».

Щоправда, він тут же нагадав українцям, що ми маємо допомагати своїм захисникам: «Кожен метр звільненої території политий кров’ю українців, тому пам’ятайте це та допомагайте нам і СОБІ».

До речі, американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, навпаки, заявив про «нещодавні» просування загарбників поблизу Вовчанська.

Однак якоїсь географічної чи часової конкретики його експерти не навели. А альтернативного підтвердження цього ми не помітили.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Боруссия» громит «Легию» с рекордным счетом: видео голов

23.11.2016 - 01:43
С хоккейным счетом завершился поединок Лиги чемпионов между дортмундской «Боруссией» и польской «Легией». Поляки забили четыре гола, но умудрились при этом потерпеть поражение с разгромным счетом 4:8. Это рекорд по ...

Взрывы и пожар на складах боеприпасов в Сватово (видео)

30.10.2015
В четверг вечером в городе Сватово ...

Под Донецком уничтожен броневик оккупантов: появилось видео

04.08.2018
Пресс-центр Объединенных сил в предварительной ...