ЗСУ відкинули окупантів у Вовчанську

Бійці Збройних сил України просунулися вперед в  частково окупованому прикордонному містечку Вовчанськ на півночі Харківської області, форсувавши річку Вовча, яка вже кілька днів слугувала лінією розмежування.

Про це сьогодні о 6:44 повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши мапу, на якій звільнена ділянка обведена білим кольором. Взагалі вільна територія забарвлена блакитним кольором, а окупована – рожево-коричневим.

В коментарі вказано: «Українська армія змогла перегрупуватися та знову увійти в район Вовчанська на північ від річки Вовча. Ця територія фактично не була забезпечена російською армією, хоча була оголошена під їхнім контролем після відходу українців. Фронт проходить між вулицями Горького, Гоголя та Олеся Досвітнього».

Вовча ділить містечко на дві нерівні частини: приблизно третина його території на півночі (ближче до кордону), дві третини південніше.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Киеве во дворе суда одессит разбил топором 13 авто, видео

16.02.2018 - 17:55
У столичного суда одессит разгромил 13 авто. Якобы за Труханова В Соломенском управлении полиции Киева дает показания 35-летний одессит, которого задержали после того, как он топором разбил 13 автомобилей во ...

Мейвезер с большим трудом победил МакГрегора: видео

27.08.2017
Прошедший 27 августа в американском ...

Аккуратных водителей в ОАЭ награждают машинками из золота: видео

12.05.2017
Двух самых аккуратных водителей полиция ...