ЗСУ відкинули окупантів у Вовчанську

Бійці Збройних сил України просунулися вперед в  частково окупованому прикордонному містечку Вовчанськ на півночі Харківської області, форсувавши річку Вовча, яка вже кілька днів слугувала лінією розмежування.

Про це сьогодні о 6:44 повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши мапу, на якій звільнена ділянка обведена білим кольором. Взагалі вільна територія забарвлена блакитним кольором, а окупована – рожево-коричневим.

В коментарі вказано: «Українська армія змогла перегрупуватися та знову увійти в район Вовчанська на північ від річки Вовча. Ця територія фактично не була забезпечена російською армією, хоча була оголошена під їхнім контролем після відходу українців. Фронт проходить між вулицями Горького, Гоголя та Олеся Досвітнього».

Вовча ділить містечко на дві нерівні частини: приблизно третина його території на півночі (ближче до кордону), дві третини південніше.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Танкисты десантно-штурмовой бригады показали свои навыки в зоне АТО, видео

29.01.2018 - 00:47
Пресс-центр штаба АТО и военное телевидение показали видео, как украинские танкисты оттачивают свое мастерство на одном из полигонов в районе проведения антитеррористической операции. В сопроводительном  к видео тексте указывается, что ...

Гройсман назвал Тимошенко мамой украинской коррупции и популизма: видео

14.02.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман на заседании ...