ЗСУ відкинули окупантів у Нью-Йорку
Бійці 425-го окремого штурмового батальйону «СКАЛА» Збройних сил України в ближньому бою відбили у російських загарбників позиції в міській забудові частково окупованого селища Нью-Йорк між вільним Торецьком і захопленою ворогом з 2014 року Горлівкою.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» і у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео.
Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом, оператори якого коригували хід нічного бою за активної участі американської бойової машини піхоти «Бредлі»:
«Якісна розвідка + детальне планування дій + злагоджена робота екіпажу Бредлі + постійний контроль аеророзвідки + професійні дії штурмових груп = купа дохлих окупантів і відбиті позиції!».
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)