ЗСУ відкинули окупантів у Красногорівці

Російські загарбники відступили в частково окупованому містечку Красногорівка, розташованому західніше окупованого з 2014 року Донецька. Раніше офіційно це був Мар’їнський, потім Новопавлівський, а тепер Курахівський напрямок.

Зміну лінії фронту на нашу користь на своїй карті за минулу добу зафіксував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його карти за вісімнадцяте і дев’ятнадцяте травня. На останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили місце зміщення сірої зони в бік ворога.

Однак, радощів з цього приводу не дуже багато, оскільки первинно деокупована ділянка має форму вузького вклинення в контрольовану загарбниками територію – у наших захисників немає шансів на її утримання.

А головне навіть в іншому: сам «DeepState» в анотації до останнього оновлення вказав, що дана зміна є лише уточненням. Тому зараз важливо, щоб наші захисники не потрапили в оточення на цій території.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ariana Grande — thank u, next: Новый клип Арианы Гранде побил рекорд просмотров на YouTube

02.12.2018 - 13:20
На Ютубе новый абсолютный рекорд — клип американской певицы Арианы Гранде всего за сутки собрал 64 миллиона просмотров. Видео настолько произвело впечатление на пользователей, что заняло лидирующие позиции в рейтингах ...

Саакашвили силой захватил комитет Верховной Рады: видео

06.12.2017
Юрий Луценко рассказал с трибуны ...