ЗСУ відкинули окупантів у Часовому Ярі

Протягом перших шістнадцяти годин 28 червня на Краматорському (колишньому Бахмутському) напрямку бійці Сил оборони відбили три штурми російських окупантів в районі нескореного містечка Часів Яр і сусіднього окупованого села Іванівське.

Про це в останньому на момент написання цих рядків зведенні на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України: «Ще один бій триває». 

Тим часом, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» (дивись його мапу) заперечив інформацію деяких спікерів в погонах про вибиття загарбників з Часового Яру:

«Речники поширили інформацію про нібито повну деокупацію населеного пункту… Мікрорайон Новий (Канал) зайнятий окупантами, але не весь…».

Можливо, приводом для суперечності стала вчорашня інформація західних OSINT-дослідників про те, що ЗСУ відкинули інтервентів в мікрорайоні Канал, про що повідомлялося раніше.

До речі, «DeepState» дані закордонних колег не підтверджує і не спростовує. Він часто з різних аргументованих причин фіксує подібні новини з запізненням.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве произошли массовые драки между фанами «Динамо» и «Бешикташа»: видео

07.12.2016 - 00:32
«Динамо» разгромило турецкий «Бешикташ» 6:0, а за пределами поля весь день шли столкновения ультрас двух команд. Зафиксировано несколько драк. Одна из драк произошла возле Майдана Независимости. Фото этого столкновения опубликованы на ...

Жестокая драка школьниц попала на видео

13.11.2017
В Каховке Херсонской области полиция ...